K2, aneb Kolem dvou (česky)

Napsal Kamzavyhrou.bloger.cz (») v úterý 18. 9. 2012 v kategorii Analýzy tipérů, přečteno: 1505×
logo-kolemdvou-cz.gif

Web Kolem dvou má svou historii a je etablovaným webem s poměrně originálním systémem získávání a nabízení tipů. Kolem dvou je rozsáhlým webem, který funguje od roku 2002 a v té době měl ziskovost 15,32% (dle jejich statistik). Autorem a majitelem je Jiří Hejsek, který má svou činnost registrovánu na živnostenském úřadě. Portál není tedy anonymní a autor má seriózní přístup. Z důvodu rozsáhlosti webu se podívejme jen na určitý výsek toho, o čem web je.

Nejdříve co o sobě a o webu říkají autoři: "KolemDvou.cz je klub profi sázkařů kurzového sázení. Hlavním kreditem je unikátní VÝMĚNA TIPŮ mezi sázkaři. Jsou zde soutěže o věcné a finanční ceny. V rozsáhlé diskusi najdete moderované soutěže, ligy a sporty. Náš cíl = kvalitní a dlouhodobě ziskové tipy na sázení."

Ano, systém webu je založen na tom, že spousta lidí chce dobré tipy a je tu i spousta lidí, kteří ty tipy mají. Pokud jste tipéři, tak stačí zaplatit 500,- kč a budete se účastnit vnitřní soutěže na webu a dle toho, jak budete úspěšní, tak budete postupovat ze startovní čáry (ligy start), přes prales až do vyšších lig III, II, I až do extraligy. Za svou úspěšnost můžete být odměněni a také můžete v dané lize sledovat tipy ostatních a čerpat z nich. Pokud však budou vaše tipy špatné a ještě horší, tak vás mohou vyloučit. Zde je snaha o kvalitu tipů na webu.

Druhou variantou je, že chcete být pasivními diváky a tipy přijímat. Pak zaplatíte nějaký ten větší peníz, ale nemůžou vás vyloučit. Vy si jen podle statistik můžete vybírat, od kterého tipéra, či tipérů chcete předpovědi.

Skutečně originální a dle návštěvnosti webu i funkční systém. Když se však podíváme na statistickou úspěšnou za některý z týdnů, tak uvidíme, že např. ve 31. týdnu tohoto roku byl výnos ligy prales -4,41% a vyšších lig -22,65%. Výkyvy v ziskovosti jsem nalezl od -30% do 20%. Nejsem si tedy jist, zda nedochází k velké fluktuci tipéru, že si to prostě někdo zkusí, nevyjde to a jede se dál. To je pak už ovšem trošku dál od kvalitních profesionálních tipů. Za rok 2011 je výnosnost -3,95% a za aktuální rok zatím -3,43%. Pěkný projekt, ale proč na něm participovat jako nákupčí tipů, když jsou výnosy v záporu, tedy jde o ztrátu?

Kolem dvou url: http://www.kolemdvou.cz

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a jedna