Sázkovka na estránkách (česky)

Napsal Kamzavyhrou.bloger.cz (») v úterý 18. 9. 2012 v kategorii Analýzy tipérů, přečteno: 882×

Sázkovka estranky.cz je novým českým projektem anonymních uživatelů, kteří se teprve rozjíždění. Prezentované výsledky, získávání informací i způsob sázení vypadají slibně.

Škoda, že chybí nabídka na zkušební provoz zdarma, přec jen, kdo bude věřit dalším odborníkům na sázení, u kterých je jasné, že jim jde o výdělek a pak se člověk ptá, proč se tito lidé neživí sami sázením a chtějí po nás peníze?

Důvěruj, ale prověřuj.

Ze stránek se lze dočíst, že tipy pocházejí z jiných placených webů a jsou od profesionálů. Také se stránky pyšní kontakty na vedoucí poboček, kteří jsou přímo u zdroje a vidí, jak sázkaři sází a jaké částky.

Samotné stránky jsou poměrně jednoduché a jsou na stránkách estranky.cz, což ukazuje na to, že majitelé si neplatí vlastní doménu a také obsah nasvědčuje tomu, že práci si autoři dali především s ceníkem. Chybí konkrétní jména a odkazy na živnostenský, nebo obchodní rejstřík. Uznávám, že za kvalitní tipy by člověk měl být ochoten platit, ale rád bych viděl nejdříve výsledky a až pak zaplatil. Přeji projektu hodně zdaru a kvalitní tipy, třeba i některé zdarma (na stránkách hovoří o tom, že někdy jsou tipy vidět i předem, aby lidé uvěřili, že je tipují před odehráním zápasů).

url: http://www.sazkovka.estranky.cz

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a sedm