VS - Vitisport (česky)

Napsal Kamzavyhrou.bloger.cz (») v úterý 18. 9. 2012 v kategorii Počítačové předpovědi, přečteno: 3561×
vitisport.png

VITISPORT je snad nejnavštěvovanější českou stránkou se sportovními počítačem vyhodnocenými tipy. Aspoň tedy v kategorii předpovědí na sázení. Stránka je snadno dostupná, známá, přehledná a prostě si na nic nehraje. 

Tvůrci o stránkách píší následující: "Vitisport.cz nabízí analýzy a předpovědi výsledků sportovních zápasů mnoha ligových soutěží z několika sportovních odvětví. V současnosti nabízíme tipy a předpovědi v sekcích fotbalové tipyhokejové tipyházenkářské tipy a basketbalové tipy. Sázkové tipy Vitisportu jsou generovány ze statistických dat a jsou k dispozici až po 6 odehraných ligových kolech. Kromě percentuální pravděpodobnosti vítěze zápasu je výstupem našeho algoritmu i tip na přesný výsledek. Vitisport nabízí vedle sázkových tipů také propracovaný systém live výsledků." (citace z vitisport.cz k 2012-09-18 )

Z citace je jistě už patrné, že hodnota předpovědí není až tak vysoká, neboť jde o výpočty, které jsou generovány dle statistik. Chybí tam tedy spousta faktorů a nejde o tak propracovaný způsob výpočtu pravděpodobnosti (aspoň to tak pro mne vyplývá z výše popsaného). Tomu odpovídají i výsledky.

Ano, podívejte se na vitisport.cz, je to nejsnažší a nejpřístupnější zdroj. Tipy berte ale s rezervou a hledejte dál, či určitě neberte vážně udávané přesné výsledky.

VITISPORT url: http://www.vitisport.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a šest