Podvodník na http://nete.bloger.cz

Napsal Kamzavyhrou.bloger.cz (») v neděli 16. 9. 2012 v kategorii Podvodné tipy, přečteno: 1294×

Na stránkách http://nete.bloger.cz Vám jeden vykutálený pán nabízí zaručené tipy (což je už podezřelé) za určitou sumu peněz. Své tipy prezentuje pomocí odkazů na tikety z Fortuny. 

Pokud se mu ozvete, tak Vám sdělí, že mu peníze máte vložit na účet "olo309054"u Tipsportu. Po připsání částky Vám zašle pár "zaručených" tipů a nabídne, že Vám za další sumu může poskytnout další.

Jestli se chcete chytnout, tak doporučuji smlouvat o cenu, neboť dotyčnému jde o peníze a to jakékoliv, takže to ukecáte. Dotyčný nevsází sumy, které uvádí na svých údajně podaných tiketech. On nic neriskuje. Dá Vám náhodné tři tipy na poločasy, vy zaplatíte a pokud výjde, tak inkasuje za další tipy peníze. Pokud Vám tiket nevýjde, tak řekne sorry, stane se a další tipy Vám můžu dát zdarma... on se někdo chytí a zaplatí.

Jeho tipy jsou na dvě věci a žádná z nich by se neměla dělat na veřejnosti. Autor tipů byl již pro podobné podvody odsouzen a sázková kancelář Chance mu zakázala sázky. E-mailová adresa podvodníka je bagg@centrum.cz. Narazíte-li na něj, tak se nejdříve zeptejte, zda neriskuje, když v podmínce opět rozjíždí tuto svou živnost.

POZOR na http://nete.bloger.cz, jde o podvodníka.

Máte vy podobné zkušenosti, či víte o dalších rádoby odbornících?

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a jedna